O firmie

Firma Forestagri B.M.Wilk została założona w 2010 roku. Zajmuje się serwisem maszyn leśnych, sprzedażą części zamiennych oraz pomocą przy zakupie maszyn. Specjalizuje się w marce John Deere i Timberjack.

Wieloletnie doświadczenie właściciela Mieczysława Wilk, zdobywane nieprzerwanie od 2005 roku przełożyło się na fachowość wykonywanych usług. Doskonała znajomość mechaniki, elektroniki i hydrauliki siłowej czyni firmę Forestagri liderem na polskim rynku w dziedzinie serwisu maszyn leśnych.

Odpowiadając na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi serwisowe, firma sukcesywnie poszerza kadrę, szkoląc nowych pracowników.

Obecnie w firmie jest trzech serwisantów, którzy posiadają samochody wyposażone w sprzęt niezbędny do diagnostyki. Głównym założeniem firmy jest sprawne reagowanie w sytuacjach awaryjnych co pozwala ograniczyć klientom przestoje maszyn i związane z nimi straty finansowe.

W przyszłym roku firma planuje przenieść się do nowej siedziby, mieszczącej się w miejscowości Ludwikowo, przy drodze wojewódzkiej nr 251, na trasie Wągrowiec-Żnin w województwie wielkopolskim, co pozwoli na uzyskanie większej powierzchni magazynowej jak również serwisowej, ponieważ jednym z założeń firmy jest renowacja maszyn używanych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress